Deberitz, Per(1880-1945)
Landskap 1917
Olje på lerret
47x54
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz -17.
Påtegnet med tittel, på lapp på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 15 500