Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Landskap 1917

Olje på lerret
47x54
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz -17.

Påtegnet med tittel, på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 15 500