Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Akeleie 1978

Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t. h.: Weidemann 78

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 125 000