Akeleie 1978
Olje på lerret
100x70
Signert og datert nede t. h.: Weidemann 78
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 125 000
Olje på lerret
100x70
Vurdering
NOK 100 000