Auksjon tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Ulrikke

Olje på lerret
117x92
Signert nede t.h.: Nerdrum

Fra 1973.

Kunstnerforbundet, Oslo 1973, kat.nr. 16, med tittel: Ulrikke. 1973.

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00

Tilslag NOK 630 000