Nerdrum, Odd(1944-)
Ulrikke
Olje på lerret
117x92
Signert nede t.h.: Nerdrum
Fra 1973.
Kunstnerforbundet, Oslo 1973, kat.nr. 16, med tittel: Ulrikke. 1973.
Vurdering
NOK 600 000–800 000
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 630 000