Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Blomster. Peoner 1934
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h.: R. Th 34
Påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet.
Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 123 med tittel: Blomster. Pæoner.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 24. mai 2005 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000