Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Theater 1950

Olje på plate
41x33
Signert og datert nede t. v.: J Rian ca 1950

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 25 000