Rian, Johs.(1891-1981)
Piken 1934
Olje på plate
41x42
Signert og datert nede t. v.: J Rian 1934
Påtegnet med tittel: Das Mädchen, på baksiden.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på plate
41x42
Vurdering
NOK 25 000–30 000