Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1970

Olje på plate
32x27
Signert og datert nede t. h.: J Rian 1970

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000