Onsager, Søren(1878-1946)
Elvelandskap med kvinne og ung pike
Olje på lerret
65x72
Signert nede t.h.: S. Onsager
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
65x72
Signert nede t.h.: S. Onsager
Vurdering