Fjell, Kai(1907-1989)
Bølgen
Litografi
53x61
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: Nr. 209/350. Fra 1948. Kai Fjells første litografi. Hengslet. Gammel pp. Margene beskåret, ellers et pent eksemplar.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 33 000