Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Fefor Sanatorium 1894
Olje på lerret
62x86
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Herman W. Anker. 94. Fefor Sanatorium
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 9 000
Olje på lerret
62x86
Vurdering