Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Nerdrum, Odd(1944-)
Selvportrett med pannebånd

Litografi, lysmål
81x62
Signert nede på midten: Nerdrum

Nummerert nede t.h.: 68/110.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 22 000