Nerdrum, Odd(1944-)
Selvportrett med pannebånd
Litografi, lysmål
81x62
Signert nede på midten: Nerdrum
Nummerert nede t.h.: 68/110.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 22 000
Litografi, lysmål
81x62
Nummerert nede t.h.: 68/110.
Vurdering