Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Ibiza

Olje på lerret
54x61
Signert nede t. v.: J Rian

Påtegnet med tittel, datert 1956 og signert på baksiden.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000