Strømme, Olav(1909-1978)
Fjellandskap
Olje på plate
35x44
Signert nede t.h.: O. Strømme
Angivelig fra Ørsta.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 11 500
Olje på plate
35x44
Signert nede t.h.: O. Strømme
Angivelig fra Ørsta.
Vurdering