Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Strømme, Olav(1909-1978)
Fjellandskap

Olje på plate
35x44
Signert nede t.h.: O. Strømme

Angivelig fra Ørsta.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 11 500