Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Liggende kvinneakt 1948

Radering, lysmål
18x23
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. G. -48.

Nummerert opp t.h.: 2/12.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500