Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med robåt, vinter
Olje på lerret
48x60
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
48x60
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering