Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra Østre Gausdal 1918

Olje på lerret
76x91
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Alf Lundeby Ø. Gausdal juli 1918

Påtegnet på baksiden: 9. Landskap Gausdal.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000