Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra Østre Gausdal 1918
Olje på lerret
76x91
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Alf Lundeby Ø. Gausdal juli 1918
Påtegnet på baksiden: 9. Landskap Gausdal.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000