Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Kystlandskap med båthus
Olje på lerret
60x68
Noe utydelig signert nede t.h.: R Th
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
60x68
Vurdering