Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Fra Syd-Europa

Olje på lerret
60x70
Signert nede t.h.: Weidemann.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 65 000