Aasen, Astri(1875-1935)
Fiskerhjem i Bretagne 1912
Olje på lerret
72x93
Signert og datert nede t.v.: Astri Aasen. Paris. 1912.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen, samt påtegnet: malt af Astri Aasen 1912.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000