Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Anderson, Yngve (1892-1981)
Skjære

Olje på plate
65x54
Signert nede t.h.: Yngve Anderson

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering