Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Badende gutter
Rian, Johs. (1891-1981)
Badende gutter

Litografi, lysmål
56x71
Signert nede t.v.: J Rian

Nummerert nede t.v.: 30/35.

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering