Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Badende gutter

Litografi, lysmål
56x71
Signert nede t.v.: J Rian

Nummerert nede t.v.: 30/35.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 2 200