Aulie, Reidar(1904-1977)
Pike i skog
Litografi, lysmål
48x57
Signert nede t.h.: Reidar Aulie
Nummerert nede t.v.: 50 fri eks.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi, lysmål
48x57
Vurdering
NOK 1 500–2 000