Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Fra København

Olje på plate
38x46
Signert nede t. v.: Aulie

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 17 000