Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Skuespilleren David Knutsen

Litografi, lysmål
58x43
Signert nede t.h.: Henrik Lund

Påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Vennerne Ruth og Anton fra David sept. 36.

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 1 000