Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Påske
Olje på plate
46x38
Signert nede t. v.: EHJ.
Påtegnet med tittel, datert 1966 og signert på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 14 000
Olje på plate
46x38
Signert nede t. v.: EHJ.
Vurdering