Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Påske

Olje på plate
46x38
Signert nede t. v.: EHJ.

Påtegnet med tittel, datert 1966 og signert på baksiden.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 14 000