Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Lund, Henrik(1879-1935)
Mannsportrett

Litografi, lysmål
61x47
Signert nede t.h.: Henrik Lund

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 1 000