Lund, Henrik(1879-1935)
Portrett av Christian Krohg
Litografi, lysmål
63x48
Signert nede t.h.: HL.
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Henrik fra David.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 800
Litografi, lysmål
63x48
Signert nede t.h.: HL.
Vurdering