Sommerauksjon

Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Sittende kvinne
Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende kvinne

Olje på plate
29x24
Signert nede t.v.: J Rian

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500