Fjell, Kai(1907-1989)
Kvinner i interiør 1978
Akvarell, lysmål
20x28
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 78
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Akvarell, lysmål
20x28
Vurdering