Ulving, Even(1863-1952)
Seilbåt i havn
Olje på lerret
42x26
Signert nede t.h.: E Ulving
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
42x26
Signert nede t.h.: E Ulving
Vurdering