Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Ulving, Even(1863-1952)
Seilbåt i havn

Olje på lerret
42x26
Signert nede t.h.: E Ulving

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 18 000