Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Enger, Erling(1899-1990)
Pløgsle

Olje på lerret
46x55
Signert nede t. h.: EE

Påtegnet med tittel på baksiden.

Oslo Kunstforening 1999, kat. nr. 18.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 13 000