Enger, Erling(1899-1990)
Pløgsle
Olje på lerret
46x55
Signert nede t. h.: EE
Påtegnet med tittel på baksiden.
Oslo Kunstforening 1999, kat. nr. 18.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000