Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Rittun, Thorstein(1929-2018)
Tømmerhuggere 1962

Litografi, lysmål
47x57
Signert og datert nede t.h.:Th. Rittun 62

Vurdering
NOK 1 500–2 000

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00