Rittun, Thorstein(1929-2018)
Tømmerhuggere 1962
Litografi, lysmål
47x57
Signert og datert nede t.h.:Th. Rittun 62
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Litografi, lysmål
47x57
Vurdering
NOK 1 500–2 000