Jenssen, Olav Christopher(1954-)
Portrett av maleren Kjell Erik Killi Olsen 1981
Olje på papir, lysmål
35x26
Signert og datert nede t.h.: Olav Christopher 1981
Påtegnet nede t.v.: Kjell Erik/YMCA, New York/
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 11 500