Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Landskap
Olje på plate
81x100
Signert nede t. v.: RK
Signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Olje på plate
81x100
Signert nede t. v.: RK
Vurdering
NOK 30 000