Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Landskap

Olje på plate
81x100
Signert nede t. v.: RK

Signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00