Auksjon onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Skøyter - Lofoten 1988

Litografi, lysmål
49x64
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -88

Nummerert nede t.v.: 13/60. Påtegnet med tittel nede t.v. samt: org. litografi Blå versjon. Påtegnet med dedikasjon nede på arket.

Vurdering

Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000