Litografi, lysmål
46x42
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 99/500. Fra 1970.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 3 800
Litografi, lysmål
46x42
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 2 000