Litografi, lysmål
42x59
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 99/500.
Vurdering
NOK 2 000
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 2 000
Litografi, lysmål
42x59
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 99/500.
Vurdering
NOK 2 000