Litografi med håndkolorering, lysmål
60x72
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 1/10. Fra 1989.
Vurdering
Auksjonert onsdag 15. juni 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 14 000
60x72
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering