Sundbye, Nina(1944-)
Ballerina 1990
Bronse
H:49 cm
Signert og datert på plinten: 1990 Nina Sundbye
Montert på sokkel av larvikitt.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 22 000
Bronse
H:49 cm
Vurdering