Gleditsch, Rolf Juell(1892-1984)
Strandefjord Valdres 1924
Olje på lerret
55x61
Signert og datert nede t. h.: R. Juell Gleditsch 1924
Påtegnet med tittel, datert 1924 og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000