Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Gleditsch, Rolf Juell(1892-1984)
Strandefjord Valdres 1924

Olje på lerret
55x61
Signert og datert nede t. h.: R. Juell Gleditsch 1924

Påtegnet med tittel, datert 1924 og signert på baksiden av lerretet.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 7 000