Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne ved piano 1947

Olje på plate
41x33
Signert og datert nede t. h.: J Rian 1947

Sekundær signatur nede t. h.: J Rian.

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 100 000

Tilslag NOK 90 000