Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1964
Olje på lerret
87x77
Signert og datert nede t. v.: J Rian 64
Vurdering
Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 155 000
Olje på lerret
87x77
Vurdering