Grev Wedels Moderne

Auksjon tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Store Sal

Komposisjon 1964
Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1964

Olje på lerret
87x77
Signert og datert nede t. v.: J Rian 64

Auksjonert tirsdag 14. november 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 155 000