Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:45
Brosjen. Eva Mudocci

Litografi trykket i sort på middels tynt Japan
Arket: 740-748x495 mm Motivet: 600x460 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

Datert og påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: Forsogstryk 1915.
1903
Sch. nr. 212. Woll nr. 244 V.

Vurdering
NOK 700 000–900 000

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:45

Tilslag NOK 700 000

The Brooch. Eva Mudocci
Lithograph printed in black on medium thin Japan paper
Sheet: 740-748x495 mm Image: 600x460 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
Dated and annotated in pencil by the artist lower right: Forsogstryk 1915. (Trial proof 1915).
1903
Sch. no. 212. Woll no. 244 V.