Brosjen. Eva Mudocci
Litografi trykket i sort på middels tynt Japan
Arket: 740-748x495 mm Motivet: 600x460 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Datert og påtegnet med blyant av kunstneren nede t.h.: Forsogstryk 1915.
1903
Sch. nr. 212. Woll nr. 244 V.
Vurdering
NOK 700 000–900 000
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:45
Tilslag NOK 700 000