Litografi trykket i sort på middels tynt beige
Arket: 703-706x568 mm Motivet: 525x520 mm
papir med håndkolorering i vannfarge i rødt, rødbrunt, grått, gult, grønt og orange av kunstneren
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1930
Woll nr. 706. Identisk med eksemplaret avbildet i Wolls bok, men der feilaktig påtegnet på s. 415: "(Epstein Collection)".
Vurdering
NOK 400 000–600 000