Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:45
Arkitekt Henrik Bull

Litografi trykket i sort på middels tykt beige
Arket: 498x481 mm Motivet: 335x340 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edvard Munch

1928
Woll nr. 685.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:45

Tilslag NOK 50 000

Architect Henrik Bull
Lithograph printed in black on medium heavy cream wove
Sheet: 498x482 mm Image: 335x340 mm
Signed in pencil lower right: Edvard Munch
1928
Woll no. 685.