Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Store sal Gamle Logen

Thaulow, Frits (1847-1906)
Vinterlandskap, fra Stord 1890

Pastell, lysmål
44x66
Signert og datert nede t.v.: Frits Thaulow 90.

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–250 000

Tilslag NOK 175 000