Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Landskap med figurer og hus 1950

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.v.: AE 50

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 45 000