Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Ulving, Even(1863-1952)
Gårdstun med jente og hest

Olje på lerret
73x100
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 60 000