Auksjon tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne i fluktstol, Rønnes

Olje på plate
37x46
Signert nede t.v.: A. Kavli

Vurdering

Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00

Tilslag NOK 110 000