Askevold, Anders(1834-1900)
Studie av stein, rosenbusk og markblomster 1856
Olje på papir, oppklebet på plate
33x29
Signert og datert nede t.h.: 13de aug 56. A Askevold.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 29. november 2005 kl 19:00
Tilslag NOK 17 000